Сергій Носенко взяв участь у засіданні Міжнародного Республіканського Клубу

Сергій Носенко взяв участь у засіданні Міжнародного Республіканського Клубу

Перше презентаційне засідання Міжнародного Республіканського Клубу відбулося в Києві. На заході зібралося близько сотні гостей, серед яких лідер партії “Основа” Сергій Тарута, засновник суспільно-політичного руху “Розвиток” Сергій Носенко, народний депутат України Оксана Продан, народні депутати Олексій Скрипник і Ольга Богомолець, а також інші політики, експерти та громадські діячі.

Міжнародний республіканський клуб є платформою обговорення на всеукраїнському та міжнародному рівні нових ефективних громадських моделей на основі республіканської ідеології.

За словами президента Міжнародного Республіканського Клубу Анатолія Пінчука, ідея створення цього Клубу виникла під час спілкування з колегами з США, Польщі, країн Балтії.

«У нас з’явилося розуміння необхідності пошуку відповідей на виклики, які нині є в світі. Особливо щодо спроб маніпуляцій суспільством з боку окремих груп та країн. Для України – це дуже актуально, через наявність таких спроб з боку РФ і місцевої олігархії. Чому саме Республіканський Клуб? Тому що республіканська ідеологія – це ідеологія співуправління громадянами країною. Republic – перекладається як спільна справа, тобто держава як спільна справа громадян. Тому ми і збираємо однодумців такої ідеології», – сказав він.

На думку засновника суспільно-політичного руху “Розвиток” Сергія Носенка, тільки у вільний економіці, яка функціонує на республіканських засадах, можливий реальний приплив інвестицій, а саме успішна економіка є запорукою успішності та сили країни у світі.

Організатори відзначили, що засідання клубу буде проходити регулярно з певних тем. А політичні та суспільно-політичні організації, представники яких будуть входити в клуб, мають ці напрацювання втілювати у життя.

Українські ініціатори створення Клубу:

1. Анатолій Пінчук, президент ВГО “Українська стратегія”, президент Клубу.

2. Андрій Ніколаєнко, голова політичної партії “Основа”.

3. Сергій Носенко, засновник ГО “Розвиток”.

4. Ольга Богомолець, народний депутат України.

5. Оксана Продан, народний депутат України.

6. Євген Рибчинський, народний депутат України.

7. Віктор Романюк, народний депутат України.

8. Олексій Скрипник, народний депутат України.

9. Сергій Тарута, народний депутат України.

10. Єгор Фірсов, член ГО “Розвиток” народний депутат 7-8 скликання.