В Україні з’явилася нова праволіберальна платформа “Розвиток”

В Україні з’явилася нова праволіберальна платформа “Розвиток”

У Києві пройшов «круглий стіл» на тему «Розвиток України. Соціально-економічні інструменти змін», за результатами якого було прийнято рішення про створення праволіберальної політичної платформи на базі громадської організації «Розвиток».

Про це повідомляє прес-служба платформи.

Ключевимі завданнями проекту повинні стати консолідація правих, консервативних економістів України, формування проектів галузевих реформ і напрацювання комплексної стратегії для всієї України.

«Агресивна ліва, соціал-демократична риторика, яка домінує в Україні ще з часів СРСР, зараз шкодить Україні як ніколи. Економічна криза в Україні багато в чому обумовлена тим, що влада так і не змогла почати справжні економічні реформи», – вважає засновник проекту «Розвиток», інвестбанкір Сергій Носенко.

На його думку, ключовим фактором таких реформ повинні стати люди з новим світоглядом.

«Громадська організація “Розвиток” ставить перед собою мету створити нову платформу і знайти інструменти, в тому числі політичні, для побудови нового суспільства, яке буде спрямоване на добробут людей, вільних від ідеологічних догм та обмежень. Ми хочемо сформувати нові суспільні та економічні реалії», – сказав Носенко.

Носенко впевнений, що економічні проблеми країни багато в чому обумовлені застарілими політичними поглядами тих, хто керує країною.

«Жоден розсудливий бізнесмен не захоче інвестувати в Україну з її нинішньою економічною моделлю. Репресивна податкова система, неправосудні судові рішення, деструктивна політика НБУ – все це створює винятково негативні тренди в українській економіці», – заявив Носенко.

За словами засновника, платформа виступає за те, щоб Україна була сильною країною, за сильну армію, але категорично проти репресивної правоохоронної системи, «яка зараз існує на всіх рівнях».

«Це призводить до консервації бідності, що вигідно нинішній політичній еліті – за своєю суттю соціал-демократичної, бо бідними людьми досить просто керувати», – каже Носенко.

До платформи «Розвиток» вже приєдналися бізнесмен Сергій Кузяра, екс-голова Харківської ОДА Ігор Балута, народний депутат VII-VIII скликань Єгор Фірсов і ряд інших бізнесменів, регіональних лідерів і економістів, але при цьому проект відкритий для нових прихильників.

«Роль держави в економіці повинна бути знижена, тому що в нинішньому вигляді вона породжує тільки корупцію і бюрократію, затримує розвиток. Заміні підлягає система державного менеджменту і економічних відносин», – підсумував Сергій Носенко.