Наші проєкти

Подорожі та шалений ритм сучасного світу надихнули запустити один із перших проєктів — Smart Exotic Spices. Це була спроба спростити процес купівлі продуктів і привнести кулінарну різноманітність у кожну оселю. Ми створювали зручні набори основних інгредієнтів для приготування страв тайської, італійської та інших національних кухонь, старанно підбирали традиційні спеції та предмети сервірування.

А одного разу Сергій узяв участь у модному проєкті — знявся для Vera Wang.

Коли почалася страшна повномасштабна війна проти України, ми були на батьківщині, хоч останні 10 років жили за кордоном. Нашому сину було лише 10 днів. Ми залишилися в Україні — було багато складнощів, через які не могли виїхати. Так народився наш другий гастрономічний проєкт — пекарня.

По-перше, маленька домашня пекарня допомагала не збожеволіти від звуку бомб, що розривалися за кілька кілометрів від будинку. По-друге, збагачувала асортимент хлібобулочних виробів у місцевих магазинах: крім пільгових батонів, туди нічого не привозили. Чутки про банкірів, які під час війни зайнялися випічкою, долетіли до міжнародних каналів новин. Поки Fox News і Sky News розповідали нашу історію, ми й далі вставали о 6-й ранку і пекли хліб.

Тоді ж ми приєдналися до проєкту художниці Катерини Вільховецької «Київ — воєнний портрет».