Суспільно-політична діяльність

Є одна прекрасна ідея, яка набуває тисяч форм, — зробити світ кращим. Саме ця ідея мотивувала нас стати членами правління Центру Бендукідзе, де ми стали членами правління. Це дослідницька лібертаріанська організація, яка підтримує ідеї свободи — особистої та економічної. Центр займається проєктами економічної освіти в школах, розробляє реформи, спрямовані на економічне зростання держави та підвищення добробуту її громадян.

Прагнення покращити світ, насамперед Україну, спонукало Сергія взяти участь у президентських виборах 2019 року. У своїй програмі він обстоював радикальне скорочення податків, урізання функцій державного апарату та спрощення банківських процедур. Сергій закликав створити максимально сприятливі умови для економічного зростання та підтримки українського капіталу.

«Радикальні реформи суспільства назріли, вони неминучі. Але, на жаль, їх підміняють косметичними змінами, наприклад, цифровізацією, а суть процедур не змінюється».

Сергій Носенко

У той самий час зародилася прогресивна громадська організація «Розвиток», яка обстоювала економічні свободи у фінансовому, інвестиційному та енергетичному секторах.

Хочете читати актуальні роздуми про сучасний світ і суспільство? Приєднуйтеся до нашої групи у фейсбуці!

Сергей Носенко Розвиток