Сергей Михайлович Носенко

Сергій Носенко: Людина без досвіду в бізнесі не може займатися реформуванням економіки

Будь-якою сферою, а особливо політикою і економікою в масштабах країни, повинні займатися тільки професіонали.

Так вважає голова компанії International Investment Partners і засновник суспільно-політичного руху «Розвиток» Сергій Носенко.

«Не розумію, як можна призначати на посади або голосувати за когось тому, що «він хороша людина». Я вважаю це грубою, страшною помилкою», – пише Носенко у своєму Facebook.

Він розповів, що завжди шукав в свою команду професіоналів, а не просто «хороших людей». Носенко підкреслив, що політика – така ж робота, як і будь-яка інша. Тому важливо мати хороші навички управління і успішний досвід в цій сфері.

Також засновник руху «Розвиток» вважає, що людина без досвіду побудови і управління бізнесом не може займатися реформуванням економіки, тому що не розуміє, як вона влаштована.

«У чиновників і бюрократів мізки влаштовані по-іншому. Отримувати зарплату і заробляти гроші – це абсолютно різні речі. І люди, які вміють робити тільки перше, ніколи не зможуть створити нормальні умови для тих, хто орієнтований на друге. А без бізнесу ані економіки не буде, ані національного капіталу», – підкреслив Сергій Носенко.

Раніше він заявив, що команда суспільно-політичного руху «Розвиток» формуватиме команди в регіонах України.

Comments are closed.