65309817_881749655507665_1722898273632518144_n

В Україні потрібно будувати нову структуру управління з простими функціями і юридичною основою, – Сергій Носенко

Всі спроби перезавантажити існуючі інститути влади в Україні приречені на провал. Тому потрібно будувати нову структуру управління з простими функціями і юридичною основою.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише засновник суспільно-політичного руху «Розвиток» Сергій Носенко.

«Кожен раз, коли я починаю вникати в специфіку управління якимись галузями або стикаюся з ТОП-менеджментом держави, мене не покидає думка про те, що реформувати цю безнадію не вийде. Вона застаріла і повністю прогнила. І всі типові біди України – це наслідок, метастази, якщо можна так висловитися. І бідність, і корупція, і навіть війна», – вважає Носенко.

Він додав, що всі розуміють, що Україні потрібно змінюватися, але ніхто нічого не робить. І далі розмов про технологічні революції мова не йде.

«Всі спроби перезавантажити існуючі інститути влади приречені на провал і можуть поховати під собою десятки хороших кар’єр. Також на провал приречені і схеми «порятунку», звичні для українських чиновників: МВФ, ЄБРР тощо», – пише Сергій Носенко.

Тому потрібно будувати нову структуру управління з простими функціями і юридичною основою. На думку Носенка, зараз для цього найбільш вдалий час, адже повнота політичної влади в одних руках.

Раніше Сергій Носенко заявив, що людина без досвіду в бізнесі не може займатися реформуванням економіки.

Comments are closed.