54462299_819990515016913_9173503278955102208_n

Кандидат в Президенти Сергій Носенко відвідав КБ «Південне» у Дніпрі

Кандидат в Президенти Сергій Носенко – старший управляючий директор інвестиційної компанії International Investment Partners, співзасновник Громадсько-політичного руху «Розвиток», відвідав місто Дніпро та зустрівся із керівництвом КБ «Південне».

 «Відвідав КБ «Південне». Я думаю про це українське підприємство кожного разу, коли чую про Space X та перспективи космічного туризму в США. Мене не полишає думка про те, як влада в Україні обходиться із такими потужними компаніями – формальні процедури, покроковий контроль, недофінансування державних програм, некомпетентні чиновники у всіляких державних структурах. Сьогодні, коли космос стає бізнесом у всьому світі, Україна просто марнує час, тримаючи таке підприємство на повідку державного управління. КБ «Південне» могло би приносити мільярди гривень прибутків та мати славу світового рівня, бути центром інновацій на програм освоєння космосу.

А нам по телевізору розповідають то про аграрну країну, то про субсидії та обов’язки перед МВФ. Іноді мені здається, що трагедія України – у плебейському масштабі мислення її керівників», – зазначив Сергій Носенко в своєму Facebook.

 

Comments are closed.