Сергій Носенко: Не варто боятися дефолту

Якщо в Україні буде оголошений дефолт, товари так само будуть продаватися за кордон за валюту. Вони навіть стануть ще більш конкурентоздатними.

Таку думку висловив голова компанії International Investment Partners та засновник громадсько-політичного руху «Розвиток» Сергій Носенко.

«Я про дефолт в Україні говорив з 2015 року. Фактично він тоді і стався, але всі зробили хорошу міну при поганій грі. І саме це заняття – засування голови в пісок – призвело до кабальних домовленостей з МВФ.

Зараз Україна підійшла до краю прірви у відносинах з МВФ, і зробити ще хоча б один крок – повернення не буде, і відставання від Польщі буде не 50, а 150 років», – пише Сергій Носенко в Facebook.

Він підкреслив, що, якщо дефолт буде оголошено, не варто його боятися – українські товари також будуть продаватися за кордон за валюту. Крім того, вони стануть більш конкурентоспроможними.

«Дефолт може допомогти економіці виключно в тому випадку, якщо будуть проведені справжні економічні реформи і буде створене адекватне середовище для інвестицій. І дефолт не має жодного сенсу, якщо економікою керуватимуть ліваки і соціалісти», – підсумував Носенко.

Comments are closed.