Сергій Носенко — про кризу в українській економіці та шляхи виходу

Сергій Носенко про президентство Петра Порошенка: Не можна говорити про зростання економіки в 3% після падіння на третину

Останні 5 років система влади трималася на страху, а в усіх галузях, пов’язаних з державою, були створені корупційні вертикалі.

Так Сергій Носенко прокоментував підсумок президентства Петра Порошенка.

«Ті, хто добре знають систему влади зсередини, бачили, що останні 5 років вона трималася на страху. Всіх незаконно прослуховували, багатьох шантажували кримінальними справами і все це під приводом «боротьби з агресором», «боротьби з корупцією» і чимось там ще. Система такого залякування працювала на стратегічну мету: в країні є головний олігарх, а інших треба загнати в кут, знерухомити фінансово», – пише Сергій Носенко в Facebook.

Він додав, що у всіх галузях, пов’язаних з державою, були створені корупційні вертикалі, а у великих бізнес-проектах брали участь люди з оточення Петра Порошенка. На думку голови компанії International Investment Partners, нездатність Порошенка провести економічні реформи і знищення національного капіталу унеможливили економічне зростання.

«Не можна говорити про зростання економіки в 3% після падіння на третину – це катастрофа, а не зростання. І зосередитися треба було не на церкві або роздуванні мовного питання, а на «хлібі», – упевнений Сергій Носенко.

Comments are closed.