57597593_1118964058304920_3835020553941417984_n

Сергій Носенко розповів, чому бере участь в парламентських виборах

Голова компанії International Investment Partners та засновник громадсько-політичного руху «Розвиток» Сергій Носенко на своїй сторінці в Facebook розповів, чому вирішив взяти участь у виборах до парламенту.

Сергій Носенко народився і виріс в Києві, в мікрорайоні Сирець, навчався в КПІ. З 1991 року займається бізнесом в Україні, з 2009 року – керує інвестиційною компанією в Нью-Йорку. Компанія займається енергетикою і телекомунікаціями.

«Чому я вирішив взяти участь у виборах до парламенту? Тому що я хочу справжніх змін. Народний депутат України, який представляє Шевченківський район Києва, має бути людиною, яка буде розвивати округ, буде розвивати інфраструктуру. Завдання – перетворити Шевченківський район в комфортне середовище для життя в столиці», – пише Сергій Носенко.

Він додав, що справжня політика – це правильна економічна програма. Носенко виступає за економічні свободи, приватизацію, дерегуляцію.

«Економічне зростання і нові робочі місця повинні стати головною метою нових законів і реформ. Не дивіться на партійні прапори – вони нічого не означають. Всі зміни починаються з нових політиків», – вважає Сергій Носенко.

1 липня Сергій Носенко оголосив, що балотується на виборах до Верховної Ради як самовисуванець по округу №223 в Києві.

Comments are closed.