13096344_523323247869007_4476699270263329440_n

Якість депутатів в парламенті прямо впливає на розмір зарплат українців, – Сергій Носенко

Якість роботи депутатів Верховної Ради безпосередньо впливає на розмір зарплат українців. Тому в парламенті повинні бути люди, які напишуть прості і зрозумілі закони для зростання економіки.

Про це в Facebook написав Сергій Носенко.

«Українська економіка не зростає. Нестійке зростання в 2,5% – це фактично падіння, будь-яка економічно грамотна людина це розуміє. Я хотів би додати: за таких показників не будуть рости зарплати, і не буде можливості піднімати пенсії», – пише Носенко.

Він додав, що більшість людей залишаться бідними, якщо Україна і далі буде жити за радянськими законами. У той же час, щоб змінити ситуацію, потрібно міняти закони і проводити реформи.

«Закони приймає Верховна Рада України. Ось тепер ми підійшли до головного висновку: якість депутатів Верховної ради прямо впливає на розмір вашої зарплати. У парламенті повинні бути люди, які напишуть прості і зрозумілі закони для зростання економіки. У парламенті повинні бути люди, які розбираються в цьому питанні», – резюмував Носенко.

Нагадаємо, 1 липня Сергій Носенко повідомив, що братиме участь у парламентських виборах. Програму кандидата в народні депутати можна почитати тут.

Comments are closed.