51451720_797854237230541_7733628794484817920_n

Звернення до українців кандидата в президенти Сергія Носенка. Найголовніше

Кандидат в Президенти України Сергій Носенко презентував свою передвиборчу програму на телеканалі UA: Перший.

Страна” наводить найважливіші цитати і переказує головні тези виступу Сергія Носенка.

Носенко – людина в політиці нова, кандидат для України нетиповий: інвестбанкір, який заснував успішну інвестиційну компанію в США і має досвід роботи в 30 країнах світу.

“Я 30 років в бізнесі, 20 років працював в країнах ЄС, добре знаю як функціонує економіка в Європі. Я ніколи в своїй діяльності не розраховував на державу і маю унікальний для України досвід. Можу сказати, що до сих пір в Україні панує соціалізм. Системне накопичених багатств в бюджет на тлі зростання соціальних виплат – це абсолютно неправильно. Така система породжує корупцію чиновників, яку можна викорінити економічно”, – заявив Носенко.

Він зазначає, що виборці знайомі зі своїми політиками вже 28 років. “Це одні й ті ж особи, одні і ті ж реформи. Замість одних чиновників приходять інші й на зміни вже не доводиться сподіватися. Потрібно міняти систему”, – зазначає кандидат в презіденти.

Він вважає, що гроші в державі «не падають з неба» – їх потрібно заробляти. “Підприємці повинні стати основою держави, інвестуючи і створюючи багатства. Вони платять податки, з яких видаються пенсії і зарплати. Ми повинні почати поважати підприємця, на цій основі будувати нову державу, як це сталося в США”, – говорить Сергій Носенко.

Кандідат пропонує:

    • легалізувати володіння окремими видами вогнепальної зброї;
    • ліквідувати державні монополії та бюрократію для боротьби з корупцією;
    • спростити систему оподаткування, зокрема уніфікувати всі податкові та митні ставки;
    • скасувати мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення і приватизувати держпідприємства в Україні.

Армія за Носенка повинна стати контрактною, українцям дозволять вільно володіти вогнепальною зброєю, а економічні інтереси стануть основою національної політики держави.

“У нас достатньо талановитих людей, які можуть повести вперед Україну. Я звертаюся до таких людей – друзі, ваш голос потрібен в політиці. Ми створюємо платформу (суспільно-політичний рух “Розвиток” – Прим. Ред.), яка дасть можливість вам встати на ноги, захистити ваші права і права ваших дітей. Суверенна Україна може стати лідером 21 століття всього світу на основі праволіберальної політичної платформи. Ми повинні об’єднатися в ім’я майбутнього. Ми повинні сказати “ні” політичним корупціонерам. Я не обіцяю, що це буде легко. Це буде важко, але це того варто. Давайте міняти країну разом”, – резюмував політик.

Comments are closed.