381306

Ліберальні економічні реформи можуть стати найкращою антикорупційною політикою, – Сергій Носенко

Президент Володимир Зеленський повинен діяти різко і рішуче, а ліберальні економічні реформи можуть стати найкращою антикорупційною політикою в країні.

Про це в Facebook пише голова компанії International Investment Partners та засновник громадсько-політичного руху «Розвиток» Сергій Носенко.

«Більша частина тих, хто проголосував за Зеленського – це голоси проти Петра Порошенка і проти влади в цілому. Можна скільки завгодно розповідати, що за Зе голосували недоумки, які не відрізняють кіно від реальності. Але насправді все навпаки… Пропоную прихильникам Порошенка прогулятися вулицями околиць Києва, а ще краще – поїхати в будь-яку з областей. І розповісти про реформи на ринку в Пирятині, наприклад, і послухати, що скажуть у відповідь люди», – каже Сергій Носенко.

У той же час він упевнений, що перед Володимиром Зеленським стоять завдання колосальної складності. Адже ті, хто проголосував за нього, чекають жорсткої посадки корупціонерів.

«Мені здається, що виборці готові будуть пробачити йому все – крім погодження зі старою корупційною системою. Якщо Зеленський не буде діяти різко і рішуче, можливо навіть грубо, чиновники і корумповані бюрократи просто втоплять його в своєму болоті погоджень, резолюцій і експертиз документів», – вважає Сергій Носенко.

На його думку, ліберальні економічні реформи можуть стати найкращою антикорупційною політикою в країні.

«Бюрократів потрібно розганяти, їх повноваження скорочувати – так можна знизити рівень корупціогенного навантаження навіть без жорстких посадок. Приватизація унеможливить злодійство в Укроборонпромі, а лібералізація ринків – в будь-який інший галузі. Ми все відразу відчуємо, як стане легше дихати. Якщо цього не відбудеться, то рівень ненависті до Зе буде навіть вищим, ніж 73%, і його винесуть на вилах», – резюмував Носенко.

Comments are closed.