photo-bio

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ СЕРГІЯ НОСЕНКА

УКРАЇНА ДЛЯ МЕНЕ – ЦЕ МІСЦЕ СИЛИ

Країна із величезним економічним, політичним, освітнім, науковим потенціалом. Зараз Україна переживає момент драматичної, першої за останні 30 років справжньої зміни політичних еліт. Саме у 2019 році ми маємо шанс перезавантажити систему управління державою і цим шансом обов’язково треба скористатись.

ПРІОРИТЕТ СВОБОДИ

Аби збудувати сучасну візію для країни не потрібно жодних історичних аргументів, опори на факти 100-річної давнини, літописи тощо. Темп прогресу дозволяє поставити перед собою та перед країною будь-яке завдання та досягати будь-яких цілей.

Основою нової політичної ідеології має стати принцип економічної та особистої свободи, відкритих можливостей та чесної конкуренції.

Кожен громадянин України повинен відчути всі переваги розбудови бізнесу або роботи у власній країні.

ЕКОНОМІКА ПОНАД УСЕ

Економічний суверенітет повинен стати основою національної політики. Саме економічні інтереси України мають бути головним пріоритетом влади, і саме з економічних інтересів треба виходити під час прийняття політичних рішень

Єдиним ефективним способом боротьби із корупцією є ліквідація умов, за яких корупція процвітає – тобто державних монополій, чиновників із імператорськими повноваженнями, наявність сотень тисяч форм бланків та звітів, безкінечних бюрократів із перервою на обід та приймальними днями.

Я виступаю за:

  • Радикальний перегляд умов співпраці із МВФ.
  • Ліквідацію максимальної кількості державних регуляторів, обмеження контрольних повноважень державних органів та посилення відповідальності за порушення законів.
  • Позбавлення силових структур повноважень у сфері економіки, в першу чергу таких, що дають можливість блокувати діяльність підприємств.
  • Введення базового інституту аудиторів в систему взаємовідносин між бізнесом і державними органами.
  • Спрощення системи оподаткування, уніфікацію податкових та митних ставок, в т.ч. скасування ПДВ та введення замість нього податку із продажів.
  • Формування відкритого ринку в сфері комунальних послуг, що створить реальні передумови для зниження тарифів та істотного покращення якості послуг, у тому числі комунальних.
  • Скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, повне відновлення права громадян-власників земельних паїв на розпорядження майном на власний розсуд.
  • Зняття всіх обмежень на приватизацію державних підприємств в Україні, проведення приватизації із пріоритетними правами для українських компаній або компаній, частиною яких володіють українські громадяни.
  • Звільнення інвестицій в Україну та дивідендів від будь-яких податків. Я підтримую введення податку на виведений капітал.
  • Залучення коштів українських громадян в акції національних компаній та податкові пільги для інвестицій на фондовому ринку України.

БЕЗПЕКА

Я виступаю за право на вільне володіння окремими видами вогнепальної зброї для громадян України. Українці повинні мати можливість захищати себе, своїх рідних та своє майно.

Я виступаю за професійну контрактну армію та скасування примусового призову.

РОЗВИТОК ІНФРАСТРУКТУРИ В КИЄВІ

Розташування адміністративних будівель та органів влади у центрі міста є економічно та політично нераціональним. Від того, що чиновники приїжджають на роботу в центр вони не стають більш ефективними. Не погоджуюсь також із розташуванням промзон та автомобільних доріг на берегах річок.

СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРИТЕТИ СТОЛИЦІ

Головна задача влади – інфраструктура для розвитку особистості, свобода та комфортний простір. Я ліберал та впевнений, що за рахунок розвитку таких систем можна створити у Києві привабливий інвестиційний та бізнес-клімат.

Я впевнений, що роль чиновників Україні в цілому та в Києві зокрема повинна бути мінімізована, а роль приватних проектів та ініціатив громад, організацій, спільнот та рухів – максимальна.

ЦЕ І ОЗНАЧАТИМЕ, ЩО УКРАЇНА ВІЛЬНА КРАЇНА, А КИЇВ – ВІЛЬНЕ МІСТО.

Comments are closed.