nosenko-1

Сергій Носенко: Формується новий світовий альянс наддержав

Після того, як 31 жовтня почнеться вихід Великобританії з Європейського Союзу, в світі почне формуватися новий альянс наддержав. Це змінить глобальний політичний ландшафт.

Так вважає голова компанії International Investment Partners і засновник суспільно-політичного руху «Розвиток» Сергій Носенко.

«Британія своїм виходом з ЄС змінить не тільки економічну структуру Європи, а й відродить, нарешті, політичний тренд «здорової людини»: менше бюрократів і податків, більше самостійності кожної країни», – пише Носенко в Facebook.

Він додав, що вважає ЄС модернізованим варіантом СРСР – наддержавним утворенням, в якому рішення приймають чиновники або «якесь дивне політбюро».

«Нам усім ближче наші вибори, але той факт, що прихильник жорсткого Брекзіта Борис Джонсон став прем’єр-міністром в Британії, має величезне значення в тому числі для майбутнього України. Тепер прем’єром стає Борис Джонсон – і вихід з ЄС почнеться вже 31 жовтня. Джонсона підтримує і Дональд Трамп. На наших очах формується новий світовий альянс наддержав. І це змінить політичний ландшафт світу», – вважає Носенко.

Більше про ставлення Носенко до цього процесу читайте тут.

Comments are closed.